• Postup pri žiadosti

Vážení rodičia,

ak  máte záujem o vykonanie komisionálnej skúšky Vášho dieťaťa za šk. rok 2023/2024, postup je nasledovný:

• o povolenie vykonať komisionálnu skúšku musí požiadať  zákonný zástupca žiaka riaditeľku kmeňovej školy  písomne

• žiadosť sa nachádza na webovej stránke školy

• oskenované tlačivo vypísanej žiadosti je potrebné zaslať na mailovú adresu školy   zsdubova1ba@gmail.com.

Termín pre vykonanie komisionálnej skúšky je  prvý julový a posledný augustový týždeň v príslušnom školskom roku.

• zmenu termínu je potrebné dohodnúť osobne, prípadne mailom na mailovej adrese školy zsdubova1ba@gmail.com

• škola zašle zákonnému zástupcovi povolenie vykonať komisionálnu skúšku s uvedeným termínom, časom a miestom konania

Zároveň  žiadame všetkých zákonných zástupcov žiakov študujúcich v zahraničí, aby  do 31.7.2024 zaslali  na mailovú adresu školy zsdubova1ba@gmail.com:

1. oskenované vysvedčenia zo školy, ktorú Vaše dieťa v zahraničí navštevovalo (za šk. rok 2023/2024)